O nás

 

V roce 2006 jsme uvedli na trh kompletní sortiment výrobků pro bylinkovou očistu ve prospěch uchování zdraví. V současnosti už naše výrobky značky ToxiClean a Clean Inside pravidelně používá řada odborníků ve zdravotnictví, a jejich uživateli jsou statisíce jedinců po celém světě.

Úspěch NaturalSwiss spočívá v tom, že se soustřeďuje výlučně na detoxikaci a očistu organismu, zatímco jiné společnosti distribuují i různé jiné doplňky výživy a vitamíny.

  • NaturalSwiss je společnost s největšími zkušenostmi v oblasti detoxikace a očisty organismu, proto se stala renomovanou značkou na trhu.
  • Publikujeme uznávané odborné články.
  • NaturalSwiss je mezinárodně uznávaná značka, zastoupená v 11 zemích.
  • S našimi přípravky jsme získali řadu mezinárodních ocenění.
  • Spolupracujeme s uznávanými odbornými lékaři a specialisty.
  • Naše produkty vyrobené z přírodních složek jsou schválené úřadem veřejného zdravotnictví GMP.
  • Profesionální a kvalifikovaný zákaznický servis. Portrét kolegyně zákaznického servisu zodpovídá skutečnosti. Obraťte se na nás s důvěrou - a my Vaši důvěru nezklameme!
  • Naše vysoce účinné přípravky pomáhají při udržení Vašeho zdraví, čehož důkazem jsou notářsky ověřená hodnocení našich zákazníků.
  • Spokojenost našich zákazníků je zaručená na 100%.
  • Naše oceněné programy Clean Inside a ToxiClean užívalo už více než milion lidí po celém světě.

NaturalSwiss – jsme tu pro Vás!

Bylinková očista: spolupráce s přírodou

V současné moderní společnosti velmi často zapomínáme na to, že jsme neoddělitelnou součástí přírody a náš organismus představuje komplexní živý systém, který nás dokáže podporovat a vyživovat.
Pokud jsme zdraví, znamená to, že se náš organismus úspěšně přizpůsobil našemu životnímu stylu a životnímu prostředí. Jsme tedy v harmonii s přírodním rytmem a v rovnováze sami se sebou.
Ovšem jakmile onemocníme – cítíme se špatně. Naše tělo nám posílá signál, že organismus má narušenou rovnováhu, proto nedokáže držet krok s přírodními cykly.
Bylinková očista pomáhá organismu se zotavit a umožňuje mu získat zpět jeho rovnováhu. Pomocí bylinek a změnou stravovacích návyků může naše tělo začít vylučovat nahromaděné toxické usazeniny. Bylinková očista podporuje a stimuluje samočisticí mechanismus našeho těla – má pozitivní vliv na vylučovací a detoxikační kanálky organismu. Největší hodnota bylinek tkví v tom, že povzbuzují funkce našeho těla. Každý člověk má šest navzájem souvisících vylučovacích kanálků. Když všechny kanálky fungují správně, cítíme se zdraví.

Seznamte se s našimi bylinkáři

Prof. BernathJméno Prof. Bernatha je v oblasti přírodních produktů dobře známé. V uplynulých 30 letech působil jako přední bylinkář a léčitel alternativní medicíny. Svoje výsledky v oblasti alternativní medicíny opisuje ve své známé knize o léčivých a aromatických rostlinách. On je tím mistrem bylinkářem, který vytvořil naše produkty.


Eva MacPhersonJsem Eva MacPhersonová, terapeutka v oblasti zdraví a výživy, ekonomka, žena, manželka a matka. Licenci přírodní léčitelky se zkouškou v oboru fytoterapeut jsem získala na ETI v roce 2006 v Budapešti. Během studia na vysoké škole jsem se zabývala i vědou v oblasti výživy a biochemií. V minulých letech jsem se vzdělávala v oblasti dietetiky, resp. aromaterapie v Panarom Aromaterapeutickém Institutu. Od svých sedmi let pravidelně sportuji, svým vyrovnaným životním stylem jsem vzorem pro své pacienty. Jako fytoterapeutický odborník společnosti Natural Swiss Vám nabízím v produktech Natural Swiss vynikající kvalitu výrobků z léčivých bylin bez kompromisů.


Annamária GotthardAnnamária Gotthard je bylinkářka, dietetická odbornice, pedagožka, spisovatelka, a je oddanou zastánkyní zdravého životního stylu. Svůj diplom získala z fytoterapie (alternativní medicína) na Univerzitě Britain’s College of Phytotherapy (phyto - z řeckého slova "rostlina").
Naše produkty by bez Annamáriny přímé spolupráce nebyli tolik úspěšné. Annamária je talentovaná a precizní bylinkářka – je ztělesněním skutečného holistického přístupu.

NaturalSwiss Blog

Vrásky - Jak pečovat o stárnoucí pleť bez chemikálií

Vrásky jsou přirozeným znakem stárnutí. Pleť časem ztrácí svou pružnost a pevnost a nedokáže udržet vlhkost. Dehydratací se vysouší, pomaleji se regeneruje a v koutcích očí se objeví první vrásky. Pro jejich zmírnění však nemusíme myslet ihned na injekce a skalpel. Na kosmetickém trhu je šir...

Vypadávání vlasů - Výživa zevnitř je klíčová

Vypadávání vlasů je přirozený proces. Zdravému člověku vypadne denně přibližně 100 vlasů, což je přirozené. Pokud je však počet vypadaných vlasů na Vašem hřebenu či polštáři vyšší, je třeba hledat příčinu a následně i řešení. Na jaře a hlavně v zimě se počet vypadaných vlasů může také zvýšit...

Mastné vlasy - jak na rychle se mastící vlasy bez zbytečných chemikálií?

Za nepřirozeným promašťováním vlasů může stát genetika, kožní onemocnění, nezdravá strava, nevhodná kosmetika, ale také nesprávná péče o vlasy. Mastné vlasy potřebují speciální ošetření. Důsledkem nešetrného zacházení s vlasy může být začarovaný kruh: mastné vlasy vysušit, aby nebyly mastné, čí...

Videa

Programy pro detoxikaci a očistu střev

Clean Inside® v třech krocích