Časté dotazy

Časté dotazy

Který den v týdnu mám začít s programem Clean Inside?

Začít můžete kdykoliv: pokud od pondělí do pátku pracujete, začněte v sobotu, abyste se během prvních dnů, než si Váš organismus zvykne, zdržovali doma z důvodu, že byste se obávali případných problémů.

Jak dlouho potrvá, než se projeví první výsledky?

Existují lidé, kteří zaznamenávají výsledky už po několika dnech trvání kúry, u některých to trvá déle. Většina lidí však pociťuje zvýšenou energii až po několika týdnech. Pokud Vás zajímají „zřetelné“ výsledky, jako např. množství stolice, anebo zda se odstranili paraziti z organismu, doporučujeme, abyste každodenně sledovali, co z Vašeho organismu odchází. Je pravděpodobné, že uvidíte něco, co i vám samotným bude připadat jen těžce uvěřitelné. Paraziti se velmi často ukrývají ve stolici, anebo jsou tak nepatrní, že je lidské oko jen velmi těžce zaznamená. 70 % parazitů má mikroskopickou velikost. Existují však i jiné příznaky toho, že se Vaše tělo očišťuje. Má Vaše stolice nepříjemný zápach? Hraje různými odstíny barev? Je její objem větší než obvykle? Je flekatá anebo slizká? Musíte často navštěvovat toaletu? Pokud jste na kteroukoliv otázku odpověděli ano, můžete si být jistí, že Vaše tělo je na nejlepší cestě k tomu, aby se stalo čistějším a zdravějším.

Kolik vlákniny Clean Inside se může denně užívat?

Závisí na jedinci. Už půl odměrky zaručuje pravidelnost stolice. Maximální množství na den je třikrát jedna odměrka. Clean Inside je vynikajícím zdrojem vlákniny, nezatěžuje nervový systém, nepoškozuje střevní sliznici a je bezpečný i při dlouhodobém užívání.

Kdy mám užívat předepsané léky, když současně užívám program Clean Inside?

Pokud užíváte i jiné léky, doporučuje se, abyste je užili před kapslemi Parasic a vlákninou Clean Inside, anebo až následně o hodinu později.

Sníží se mi váha?

Ano, většina uživatelů popisuje, že zhubli o 1 – 5 kg. Přinejmenším na jedno jsou však hrdí všichni, a to je ploché břicho. Uložené odpadní látky zvyšují objem pasu, a zbavit se tohoto “plusu” má viditelný efekt i navenek. (Budete si moci utáhnout opasek o jednu až dvě dírky!) Dalším plusem je to, že když se tělo zbaví toxinů, dokáže mnohem lépe zužitkovat živiny, čímž se odstraní také touha po sladkém a mastném jídle. A ještě něco. Po detoxikaci budete věnovat větší pozornost tomu, jaké potraviny budete jíst.

Kolik vody mám pít během programu Clean Inside?

Během každého detoxikačního programu je potřebné pít dostatek vody, voda je důležitým pomocníkem při “vymývání” nahromaděných toxických látek. Vlákninu Clean Inside smíchejte s alespoň 2,5 dl vody, s džusem, anebo jiným Vaším oblíbeným nápojem. Kromě toho je nezbytným požadavkem vypít denně osm až deset sklenic čisté vody, tj. minimálně 2 litry.

Jak dlouho má trvat detoxikační kúra?

V případě, že detoxikujete poprvé, rozhodně doporučujeme dva měsíce, ale optimální jsou tři měsíce. Nezapomeňte, že toxické látky se ve Vašem organismu ukládaly po dobu několik desetiletí, takže nemůžete očekávat, že se jich zbavíte v průběhu několika dní anebo týdnů. Pro většinu lidí je vhodná doba očisty průměrně dva až tři měsíce. Pokud budete program opakovat každý rok, pak pravděpodobně postačí i jeden měsíc.

Má program vedlejší účinky?

Program Clean Inside nemá vážnější vedlejší účinky. Existuje ale pár věcí, které mohou nastat, zatímco se Vaše tělo snaží zbavit parazitů, hub, a/nebo toxických látek. Můžou nastat příznaky, jako je slabost, bolesti hlavy, nadýmání, křeče, podráždění anebo zčervenání pokožky, atd. Když u sebe zjistíte tyto příznaky, nepropadejte panice. Kterýkoliv odborník na léčivé čaje Vám řekne, že jsou to normální průvodní jevy detoxikace. Bohužel, čím je organismus otrávenější, tím nepříjemnější je i detoxikace. Ale netrapte se, tyto příznaky trvají jen pár dní, a když se vytratí, budete se cítit mnohem lépe než kdykoliv předtím. V případě, že byste pozorovali vedlejší účinky, které nepatří mezi průvodní příznaky detoxikace, anebo pokud byste zjistili, že jste alergičtí na kteroukoliv složku použitou v programu, detoxikaci okamžitě přerušte.

Existuje určený seznam potravin, které lze konzumovat během programu Clean Inside?

I když program nevyžaduje konzumaci žádných speciálně určených potravin, doporučuje se zdravé stravování. Konzumujte co nejvíce bio ovoce, zeleniny, celozrnných výrobků, luštěnin, ořechů, arašídů a semínek. Představují vhodný doplněk programu. Vyhýbejte se konzumaci masa, anebo ho alespoň konzumujte v minimálním množství; vyhýbejte se červenému masu, zpracovaným masným výrobkům, vnitřnostem, rafinovaným potravinám, konzervám, cukru, nadměrné spotřebě soli, nasyceným tukům, kávě a alkoholu, jakož i nikotinu.

Videa

Programy pro detoxikaci a očistu střev

Clean Inside® v třech krocích