O nás

 

V roce 2006 jsme uvedli na trh kompletní sortiment výrobků pro bylinkovou očistu ve prospěch uchování zdraví. V současnosti už naše výrobky značky ToxiClean a Clean Inside pravidelně používá řada odborníků ve zdravotnictví, a jejich uživateli jsou statisíce jedinců po celém světě.

Úspěch NaturalSwiss spočívá v tom, že se soustřeďuje výlučně na detoxikaci a očistu organismu, zatímco jiné společnosti distribuují i různé jiné doplňky výživy a vitamíny.

  • NaturalSwiss je společnost s největšími zkušenostmi v oblasti detoxikace a očisty organismu, proto se stala renomovanou značkou na trhu.
  • Publikujeme uznávané odborné články.
  • NaturalSwiss je mezinárodně uznávaná značka, zastoupená v 11 zemích.
  • S našimi přípravky jsme získali řadu mezinárodních ocenění.
  • Spolupracujeme s uznávanými odbornými lékaři a specialisty.
  • Naše produkty vyrobené z přírodních složek jsou schválené úřadem veřejného zdravotnictví GMP.
  • Profesionální a kvalifikovaný zákaznický servis. Portrét kolegyně zákaznického servisu zodpovídá skutečnosti. Obraťte se na nás s důvěrou - a my Vaši důvěru nezklameme!
  • Naše vysoce účinné přípravky pomáhají při udržení Vašeho zdraví, čehož důkazem jsou notářsky ověřená hodnocení našich zákazníků.
  • Spokojenost našich zákazníků je zaručená na 100%.
  • Naše oceněné programy Clean Inside a ToxiClean užívalo už více než milion lidí po celém světě.

NaturalSwiss – jsme tu pro Vás!

Bylinková očista: spolupráce s přírodou

V současné moderní společnosti velmi často zapomínáme na to, že jsme neoddělitelnou součástí přírody a náš organismus představuje komplexní živý systém, který nás dokáže podporovat a vyživovat.
Pokud jsme zdraví, znamená to, že se náš organismus úspěšně přizpůsobil našemu životnímu stylu a životnímu prostředí. Jsme tedy v harmonii s přírodním rytmem a v rovnováze sami se sebou.
Ovšem jakmile onemocníme – cítíme se špatně. Naše tělo nám posílá signál, že organismus má narušenou rovnováhu, proto nedokáže držet krok s přírodními cykly.
Bylinková očista pomáhá organismu se zotavit a umožňuje mu získat zpět jeho rovnováhu. Pomocí bylinek a změnou stravovacích návyků může naše tělo začít vylučovat nahromaděné toxické usazeniny. Bylinková očista podporuje a stimuluje samočisticí mechanismus našeho těla – má pozitivní vliv na vylučovací a detoxikační kanálky organismu. Největší hodnota bylinek tkví v tom, že povzbuzují funkce našeho těla. Každý člověk má šest navzájem souvisících vylučovacích kanálků. Když všechny kanálky fungují správně, cítíme se zdraví.

Seznamte se s našimi bylinkáři

Prof. BernathJméno Prof. Bernatha je v oblasti přírodních produktů dobře známé. V uplynulých 30 letech působil jako přední bylinkář a léčitel alternativní medicíny. Svoje výsledky v oblasti alternativní medicíny opisuje ve své známé knize o léčivých a aromatických rostlinách. On je tím mistrem bylinkářem, který vytvořil naše produkty.


Eva MacPhersonJsem Eva MacPhersonová, terapeutka v oblasti zdraví a výživy, ekonomka, žena, manželka a matka. Licenci přírodní léčitelky se zkouškou v oboru fytoterapeut jsem získala na ETI v roce 2006 v Budapešti. Během studia na vysoké škole jsem se zabývala i vědou v oblasti výživy a biochemií. V minulých letech jsem se vzdělávala v oblasti dietetiky, resp. aromaterapie v Panarom Aromaterapeutickém Institutu. Od svých sedmi let pravidelně sportuji, svým vyrovnaným životním stylem jsem vzorem pro své pacienty. Jako fytoterapeutický odborník společnosti Natural Swiss Vám nabízím v produktech Natural Swiss vynikající kvalitu výrobků z léčivých bylin bez kompromisů.


Annamária GotthardAnnamária Gotthard je bylinkářka, dietetická odbornice, pedagožka, spisovatelka, a je oddanou zastánkyní zdravého životního stylu. Svůj diplom získala z fytoterapie (alternativní medicína) na Univerzitě Britain’s College of Phytotherapy (phyto - z řeckého slova "rostlina").
Naše produkty by bez Annamáriny přímé spolupráce nebyli tolik úspěšné. Annamária je talentovaná a precizní bylinkářka – je ztělesněním skutečného holistického přístupu.

Videa

Programy pro detoxikaci a očistu střev

Clean Inside® v třech krocích